Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
10 MinutesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 3.0- Incomplete life: PrequelRated ★ 3.0