Series
Ratings
115- Ghost Negotiator TenmaRated ★ 2.0
The Files of Young Kindaichi Academy's Seven Mysteries Murder CaseRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
- California Dreamin'Rated ★ 2.5
- 홈 드라마!Rated ★ 2.5
33 pun tanteiRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 2.0
Treasure VentureRated ★ 2.0
Romance in the RainRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
All InRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 1.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0