Movies
Ratings
157
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ElvisRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0