Titles you rated
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0