Titles you rated
RashomonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Jamon JamonRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0- One WinRated ★ 1.5
RushRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 1.5
AlexanderRated ★ 3.5