Titles you rated
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0