Movies
Ratings
574
TriangleRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
The AbyssRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
BedazzledRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0