Movies
Ratings
146
3 IdiotsRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0