Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
Butterfly's MechanicsRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Thirteen Years of DustRated ★ 3.5- Crystal's BeatingRated ★ 3.0
Stone's CocoonRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Asunta CaseRated ★ 3.0
Mademoiselle HolmesRated ★ 4.0- A ConfessionRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5