Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
HellsingRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WayneRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
LiveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 1.5
School 2013Rated ★ 3.0