Titles you rated
Inside meRated ★ 4.5
CreedRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 2.0
Have a Nice DayRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 3.0
RedactedRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Born2DriveRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.5
Dead in a Week Or Your Money BackRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0