Movies
Ratings
18
The KingRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0