Series
Ratings
52 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 Narco-SaintsRated ★ 5.0 Narco-SaintsRated ★ 5.0
 You and Everything ElseRated ★ 5.0 You and Everything ElseRated ★ 5.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
 Our BluesRated ★ 4.5 Our BluesRated ★ 4.5
 My Liberation DiaryRated ★ 3.5 My Liberation DiaryRated ★ 3.5
 D.P.Rated ★ 5.0 D.P.Rated ★ 5.0
 D.P. Season 2Rated ★ 4.0 D.P. Season 2Rated ★ 4.0