Movies
Ratings
327
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0