Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Badland HuntersRated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0