Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0