Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Jenny, JunoRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0