Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
CartRated ★ 2.0
Army of ShadowsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.0