Titles you rated
Zero DayRated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 2.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The Vietnam WarRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 2.0
RomeRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Shadow Warrior Tokugawa IeyasuRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 0.5
DraculaRated ★ 1.5