Movies
Ratings
623
PaprikaRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 2.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 3.0