Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 2.5