Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 0.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 0.5
Purple NoonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
StraysRated ★ 0.5
Jennifer's BodyRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 0.5
Sunset SunriseRated ★ 0.5