Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0