Titles you rated
The DigRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0