Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0