Movies
Ratings
77
FallRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5