Movies
Ratings
163
Love PhobiaRated ★ 1.0
CasperRated ★ 0.5
AnastasiaRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 0.5
CatsRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 0.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 0.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 0.5
A Bug's LifeRated ★ 0.5
BabeRated ★ 0.5
VolcanoRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 0.5
TarzanRated ★ 1.0