Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0