Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5