Series
Ratings
27
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0