Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5- WishRated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 3.5