Movies
Ratings
47
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5