Series
Ratings
12
ChernobylRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
Dr. STORKSRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0