Titles you rated
CloverfieldRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5