Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.5
CodaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0