Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Bibliophile PrincessRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
The Game Caterers 2Rated ★ 5.0
The Game CaterersRated ★ 5.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
- 신비한 별의 쌍둥이 공주 꼬옥!Rated ★ 5.0
Jinny's KitchenRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 5.0