Titles you rated
FAQRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
Passing over the HillRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.5- SonyeoRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Saving FaceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5