Titles you rated
KlausRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 1.5
The WitnessRated ★ 3.0