Movies
Ratings
992
Nothing SeriousRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0