Series
Ratings
38
Into the NightRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5