Titles you rated
Midnight SunRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5