Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0