Movies
Ratings
712
Big Hero 6Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.0
GloveRated ★ 1.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.0
The VisitorsRated ★ 3.5