Movies
Ratings
307
SwordsmanRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
ShineRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 3.0
The Power of OneRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0