Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0