Series
Ratings
35
Behind the White TowerRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5