Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5