Movies
Ratings
414
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0