Movies
Ratings
252
DopeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0
SpyRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.0