Titles you rated
The Great FloodRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
The RitualRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5- Only God Knows EverythingRated ★ 1.0
You Should Have LeftRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
JumperRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0